Te huur: Kamer in Tilburg – Abdij van Averbodestraat 12

Room 0 12 m² €751,06 P.M.
Te huur: Kamer in Tilburg – Abdij van Averbodestraat 12 | Beschikbaar per 01-04-2026

Op zoek naar een nette, gezellige kamer in Tilburg? Aan de Abdij van Averbodestraat 12 komt per 01-04-2026 een kamer van ongeveer 12 m² beschikbaar. De kamer biedt een prettige woonomgeving, waarbij u samenwoont met medebewoners en gebruik kunt maken van een ruime gezamenlijke woonkamer.

Indeling en voorzieningen
  • Oppervlakte kamer: ca. 12 m²

  • Gemeenschappelijke ruimtes: ruime woonkamer, gedeelde keuken, badkamer en toilet

  • Geschikt voor: één persoon

  • Beschikbaarheid: 01-04-2026

Huurinformatie

Huurprijs: €601,06 per maand (exclusief servicekosten)
Waarborgsom: €1.202,12
Servicekosten: €150,00
Beschikbaarheid: 01-04-2026

Locatie

De Abdij van Averbodestraat ligt in een rustige en prettige woonwijk in Tilburg. In de buurt vindt u winkels, supermarkten en openbaar vervoer. Het centrum van Tilburg is snel bereikbaar per fiets. Ook onderwijsinstellingen en groene voorzieningen zijn dichtbij, wat zorgt voor een comfortabele en praktische woonomgeving.

Interesse? Reageer direct!

Deze kamer is beschikbaar vanaf 01-04-2026 en populair onder huurders. Klik op de “Reageer”-knop bij deze advertentie om uw interesse kenbaar te maken en een bezichtiging aan te vragen. Wacht niet te lang – uw nieuwe kamer in Tilburg kan snel beschikbaar zijn!

We are happy to tell you more about this property

+31 (0)13 303 03 56 info@rncwonen.nl